FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Wolność słowa . Bez cenzury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UniverMan

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 24

PostWysłany: Wto 12:40, 15 Lip 2008    Temat postu: Wolność słowa . Bez cenzury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze o przestrzeganie reguulaminu img/smilies/smile

1. Mecz rozgrywany jest w czasie 15 minut, host decyduje jak i co wybiera
2.Przeciwnicy sami ustalaja terminy, dlatego do dyspozycji maja swojoe numery gg, hamachi i shout boxa...
3. Tabela zostanie uzupelniona po upływie terminu jednego tygodnia od rozpoczecia rozgrywek.

5. Wyniki z meczow podajemy bezzwłocznie.
Mecze staramy rozgrywac sie jak najszybciej zeby nie robic zastoju ani zadnego poslizgu w rozgrywakch.
6. W czasie naglego przerwania meczu z niewyjasnonych powodow, zawodnicy musza wiedziec ktora byla mniej wiecej minuta meczu i po prostu dograc te minuty od nowa w nowym meczu tak zeby calkowity czas meczu sie zgadzał.
7. Wyniki z meczow zglaszamy do mnie albo wpisujemy w dziale wyniki
8.Hostem jest ta osoba ktora gra u siebie lub ma szybszy internet.
9.Zawodnicy maja 1 tydzien na rozegranie 4 kolejek .
10 Zawodnicy nie zaczynają nowych kolejek zanim nie zostana uzupelnione wyniki poprzednich kolejek ani tabela, to jest nasz wyznaczik do dalszego rozgrywania ligi...
11.Nie można wkrecać piłek z rzutu rożnego,ani próbowac nabijać bramkarza z tego stałego fragmentu gry!!!!!!!!!!!!!!!!
12.Gdy zacznie sie mecz a u jednego z graczy zaczna sie dziać cuda tzn. beda ogromne lagi to nalezy natycmiast rozłaczyc gre a nie czekac na pause gdyz czesto jest tak ze ktos strzeli od razu gola i potem sa klotnie.
13.Gramy według regulaminowego czasu 90 min+doliczony czas.Nie ma dogrywek.
14.Jezeli podczas meczu ktos zlamnie regulamin odchodzi z ligi a obecny wynik nie zostaje uznany i gracz czeka na nowego przeciwnika a poprzednie wyniki beda przypisane nowemu ów przeciwnikowi.
15.Przy rozpoczynaniu 1 i 2 polowy lub po strzeleniu bramki ,zaczynajac od polowy trzeba wymienic co najmniej 2 podania nie mozna od razu ruszyc z pilka pod bramke przeciwnika.
16.W przypadku rozlaczenia trzeba po prostu dograc reszte minut .
17.Jezeli przez tydzien nie bedzie kontaktu z danym graczem automatycznie zostaje wypisany z ligi i mecze zostaja zapisane jako zalegle w oczekiwaniu na nastepnego gracza.
18.Jezeli ktos nie chce potwierdzi c wyniku i jest klotnia to decyzja ostateczna nalezy do admina.

Ostatnio zmieniony przez UniverMan dnia Sob 17:46, 19 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pes08online.fora.pl Strona Główna -> Informacje ogólne / Regulamin Rozgrywek Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)